top of page

Havalimanı Transferleri

 

Phuket Havalimanı turistik konaklama merkezlerine yaklaşık 40 km mesafededir ve bu yol yaklaşık 1 saatte alınabilmektedir. Birçok  taxi şirketi daha siz havalimanı içerisindeyken ve hemen çıkışta sizi kendi araçlarıyla götürebilmek için birbirleriyle yarışırlar.

 

Taxi dışında çileli ve zamanı en az ikiye katlayacak servis seçeneği de vardır ve limuzin servisi olarak havalimanının içerisinde pazarlanmaktadır.Minibus dolana kadar beklersiniz ve dura kalka trafik yoğun değilse 2 saat içerisinde otelinize varabilirsiniz.

 

 

Taxiyle ulaşımda,fiyatta anlaşmaya varsanız bile iş ödemeye geldiğinde herhangi bir sebepten farklı bir fiyatla karşılaşmanız olasıdır ve bu durumda ödemeyi yapmaktan başka bir seçeneğiniz de yoktur.

 

Bu ve bunun gibi uyanıklık ve sıkıntılarla karşılaşmamanız için sizlere en uygun taxi fiyatına, size özel transfer hizmetimizden yararlanmanızı öneriyoruz.

 

Havalimanı - Otel  transfer fiyatımız : 1000 THB ,yaní yaklaşık 30 dolar.(2 kişi). Eger 07.00 - 23.00 saatleri disinda ise + 200 Thb. odemek durumundasiniz. (gece tarifesi)

İki kişiden fazlaysanız ve bavullarınız çok ise daha büyük ve minibus ile yapılacak olan transferin fiyatı 1200 THB' dir. Gece tarifesiyle 1500 Thb.'tir

 

bottom of page