top of page
Phuket Fantasea Sov Bileti

"PHUKET'İN EN RENKLİ ŞOVU"

 

Fiyatimiza en iyi  koltuk, aksam yemegi ve transfer dahildir.

Size önerimiz bu şova full paket olarak katılmanız,en iyi koltukta oturmanız, açık büfe harika yemekten faydalanmanızdır.

Transfer+ Aksam Yemegi+ Gold koltuk 

 

Phuket Fantasea Şov, Tayland'ın zengin ve egzotik mirasından etkilenerek hazırlanmış,teknoloji ve özel efektlerle donatılmış evrensel standartlarda bir gösteri,bir kültürel şölendir.Proje Tayland'ın binlerce yıllık kültür ve tarih mozaiğinin sevgiyle harmanlanan ateşini tüm dünyaya tanıtmayı hedeflemektedir.Gönlü zengin bu halkın bizlerden farklı ritmde çarpan kalpleriyle oluşturdukları büyüleyici ortak kültüre siz de kendi gözlerinizle tanıklık etmelisiniz.
Bir çok aktivite ve eğlenceyi içerisinde barındıran,çeşitli oyunlar,el sanatları ,beyaz kaplanlar dahil birçok özel hayvana da ev sahipliği yapan alışveriş ve karnaval köyü ,4000 kişilik olmasına rağmen inanılmaz lezzetli yemekleri üst kalitede sunabilen temalı bir restorandan oluşan 140 dönümlük tema komplekste sahnelenen Las Vegas tarzı bu tiyatro gösterisine siz de davetlisiniz.

 

 

 

* Not: Turumuzda otelinizden alinacak sekilde toplu yapilan transfer ucretsizdir. Diger insanlari diger otellerden almak ile zaman kaybetmek istemez iseniz +1500 Thb. odeyerek transferinizi size ozel ayarlayabiliriz. Bu size gidis-donus en az 1 saat kazandiracaktir.
 

bottom of page