top of page

VİLLA

KİRALAMA

Daha güzelini arayanlar için

DAHA ÖZEL BİR TATİL İÇİN VİLLALARIMIZ HİZMETİNİZDE

Daha özel bir tatil  için villa kiralamak isteyenlere tavsiyemiz erken rezervasyon yapmalarıdır.Özellikle yılbaşı ve Cristmas dönemlerinde ve genel olarak Aralık-Mart aylari arasinda villalara talep çok olduğundan fiyatları düşük sezona nispeten artmaktadır.

 

Diğer aylarda ise villa kiralamak özellikle kalabalık arkadaş grupları için otelde konaklamaktan daha avantajlı olabilir.Bir çok villa sahibiyle antlaşmalıyız ve arada aracı olmadığı için en uygun fiyatları alabilmekteyiz.

 

Sizin yönlendirmelerinizle,bütçe ve beklentilerinize göre  en uygun villayı önereceğiz.Varsa internet sayfasından yoksa göndereceğimiz foto ve diğer detaylardan villanın tüm ayrıntılarını sizinle paylaşacağız.Villaların fiyat ve ödeme koşulları,konumu,temizlik rutinleri,yaklaşık elektrik ve su harcamaları,internet bağlantıları ve diğer her konuda bilgilendirileceksiniz.
 
Villa sahipleri rezervasyonu tamamlamak için depozito isterler.Villa ile ilgili onayınız alındıktan ve biz banka swift veya Western Union aracılığıyla göndereceğiniz depozitoyu villa sahibine teslim ettikten sonra rezervasyonunuz tamamlanmış olur ve mail yoluyla size iletilir.

   

Bütün diğer hizmetlerimiz gibi,danışmanlık ve rezervasyon hizmetlerimiz de ücretsizdir.Biz komisyonumuzu villa sahiplerinden alıyoruz,sizden extra bir ücret talebimiz olmayacaktır.

 

Konaklamanizi ayarladiktan sonra gerisi tatilinizin beraber gün be gün planlanmasina kaliyor.

bottom of page