top of page

CONDO

KİRALAMA

KISA DÖNEM KİRALIK DAİRELER

Özel ve uygun fiyatlı 

Condolar otel odalarından biraz daha büyük,çoğunda küçük bir mutfağı da bulunan,otelden farkli olarak kahvalti hizmeti verilmeyen küçük dairelerdir.Bir çoğunda ortak kullanılan havuz,fitness gibi olanaklar da bulunur.Dışarıdan misafir getirmenize de olanak sağlayacak,daha özel bir tatil  için condo  kiralamak isteyenlere tavsiyemiz erken rezervasyon yapmalarıdır.Özellikle yılbaşı ve Cristmas dönemlerinde ve genel olarak Aralık-Mart aylari arasinda villalara talep çok olduğundan fiyatları düşük sezona nispeten artmaktadır.

 

Tek başına gelecek ve daha özel bir tatil planlayan arkadaşlar için condo kiralamak çekici gelebilir .Bir çok condo sahibiyle antlaşmalıyız ve arada aracı olmadığı için en uygun fiyatları alabilmekteyiz.

 

Sizin yönlendirmelerinizle,bütçe ve beklentilerinize göre  en uygun condoyu önereceğiz.Varsa internet sayfasından yoksa göndereceğimiz foto ve diğer detaylardan condonun tüm ayrıntılarını sizinle paylaşacağız.Condoların fiyat ve ödeme koşulları,konumu,temizlik rutinleri,yaklaşık elektrik ve su harcamaları,internet bağlantıları ve diğer her konuda bilgilendirileceksiniz.
 
Condo sahipleri rezervasyonu tamamlamak için depozito isterler.Daire ile ilgili onayınız alındıktan ve biz banka swift veya Western Union aracılığıyla göndereceğiniz depozitoyu villa sahibine teslim ettikten sonra rezervasyonunuz tamamlanmış olur ve mail yoluyla size iletilir.

   

Bütün diğer hizmetlerimiz gibi,danışmanlık ve rezervasyon hizmetlerimiz de ücretsizdir.Biz komisyonumuzu daire sahiplerinden alıyoruz,sizden extra bir ücret talebimiz olmayacaktır.

 

Konaklamanizi ayarladiktan sonra gerisi tatilinizin beraber gün be gün planlanmasina kaliyor.

bottom of page