top of page

"PHUKET
ALIRKEN
KAZANACAĞIZ
YATIRIM
FIRSATLARI"

Phuket Adası'nda yaşamak veya yatırım yapmak isteyen,orada da bir ayağımız olsun diye düşünenler için alırken kazanacağınız iş kurma veya konut edinme fırsatlarını sayfamızda bulabilirsiniz.
adsiz.png

Sizlere apartman dairesi ve villalarda; güvenilirlik,kalite,inşaat firmasının önceki işlerindeki başarıları ve profesyonellik kriterleri elemelerimizi geçtikten sonra satarken kar edebileceğiniz; yani alırken kazanacağınız firmaların konutlarını sunuyoruz.

Dilerseniz firmaların kira gelir garantili fırsatlarını kullanabilirsiniz. Covid döneminde turizmin yavaşladığını düşünürsek mantıklı bir seçim. Satın alırken yapacağınız antlaşma ile dairenizi belirli bir süre firmanın kendi yönetimine bırakıyorsunuz. Kiraya onlar veriyor veya veremiyor sizin sorununuz değil. Dairenin fiyatı üzerinden garanti kazanç oranı veriyorlar.

Bu seçenekte her sene belirli bir süre (2 hafta-1 ay) kendi dairenizde ücretsiz tatil yapabileceksiniz.

İş kurma fırsatlarında da keza uygun fiyatlı .doğru konumdaki firsatlari sayfamiza koyuyoruz, 

Çalışma izinleriniz ve diğer tüm prosedürlerde yardımcı oluyoruz.

Asıl en önemlisi. sizlere; en çok ihtiyaç olunan ve en zor bulunan şey olan "güvenilirlik"i sunuyoruz. Phuket'te yatırım yapacaksaniz burada yaşayan iyi bir arkadaşa her zaman ihtiyacınız olacaktır. Hem yatırım öncesi ve yatırım sonrasında da.

 

Emlak alım satım sektöründe adadaki yerleşik gelenek; emlakçıya satıcının ödeme yapması olduğundan sizden hizmetlerimiz için herhangi ek bir ücret talep etmiyoruz.

Zaman en değerli varlığımız. Lütfen ciddi alıcı müşterilerimiz sayfamızdaki yatırım fırsatlarını inceledikten sonra bizimle iletişim kurabilirler. Diğer yatırım fırsatları veya villa-konut edinme taleplerinizi bize iletirseniz tam aradığınız gibi birkaç seçenekle mutlaka geri döneriz.

KISA

BİLGİ

PATONG BAY HILL
 APARTMAN DAİRESİ
*****

'' Phuket Adasının en gelişmiş turistik bölgesi Patong Sahilidir. En çok yatırım yapılan bölgesidir. Eğlence.alışveriş ve yemeğin merkezidir. Bu condo otel sehrin hemen arkasındaki tepede kurulmuş ve araç ile merkezin kalbine 5 dk. uzaklıkta.sakin ve doğa içerisindedir. Bu Resort 16 binadan oluşmakta ve toplam oda sayısı 383 tür ve bunların 183 ü havuz girişlidir.

Firma adadaki en güçlü firmalardan biridir ve bitmiş ve yapımı süren bir çok projeleri var.

Patong Bay Hill bitmiş ve hali hazırda işleyen bir resorttür. Her dairenin bir sahibi vardır. Şu an satılık olan son 5 daire için promosyon var ve çok avantajlar sunuyor.

Sahile 800 mt..araç ile 5 dk. Ücretsiz shuttle var.

Şu an satılık olan daireler 70 m2. ve havuz girişlidir. 

-Daireler kanunen isminize çıkarılabileceğiniz korumalı LEASE HOLD statüsündedir. Bu sistem vergilerden tasarruf edilen sistemdir. Daireler 90 yıllığına her yeni alıcı adına kanunen işlenir. Satarken yine 90 yıllığına yeni alıcıya devredilir. Vergileri  FREEHOLD sistemine göre daha düşük olduğundan yatırımcılar için daha uygun fiyat verilebilmektedir.

- Satılmayan son 5 daire kalmış ve covid dolayısıyla çok avantajlı bir promosyon var. Bu daireler çok geniş 70 m2 ve balkonundan havuza direkt girişi var. Patong şehri yatırım için en doğru ve garanti bölgelerden önde geleni..

-Tapu işlemleri. dekorasyon ve mobilya dahil  4,515 Milyon Thai Bahtı .( Yaklaşık 135.575 USD )

-Şu an otel açık ve hizmete devam ediyor. Bu salgın sürecinde ödemeleri devam ediyor. Ayrıca senelik gelirinizi önceden ödüyorlar.1 sene beklemeniz gerekmiyor. Yani daireyi satin aldiktan sonra hemen ilk sene geliriniz banka hesabınıza yatırılıyor.

-% 7 kira geliri garantisi veriyorlar. 

-5 sene sonrası dilediğiniz zaman satın aldığınız fiyata %10 ekleyerek geri satinalma garantisi veriyorlar. Ama zaten dilediğiniz zaman dilediğiniz fiyattan dairenizi satışa koyabilirsiniz. Bu sadece extra bir garanti.

-Bakım.onarım veya herhangi bir sebepten hiç bir kesinti yoktur.

-ve her sene 4 hafta aralık ve ocak ayları hariç kendi evinizde ücretsiz tatil

UTOPIA
KARON
 APARTMAN DAİRESİ
*****

'' Phuket Adasının en güzel, en uzun ve en sakin sahillerinden Karon Sahiline 800 mt. uzaklıkta; bölgedeki en yüksek tepede yapımı süren otel tarzı apartman daireleri. 2022 Nisan ayında bitirilmesi planlanan 238 dairelik bir proje.

% 90 daireler satılmış durumda. Dağ ve kısmi deniz manzaralı birkaç daire kalmış (33 m2).,bazıları jakkuzili.

Projede 2 adet ortak kullanımlı havuz ( birisi sonsuzluk havuzu),restoran bar ve Spa var.

Utopia satış sonrasında dairelerin bakımı için extra ücretler istememektedir. Karon Sahili Hilton da dahil bir çok lüx otele evsahipliği yapmaktadır.

-Daireler kanunen isminize tapu çıkarılabileceğiniz FREE HOLD statüsündedir.

- Satılmayan son %10 daire kalmış ve fiyat dairenin manzarasına göre değişiyor.

-İsme tapu işlemleri. dekorasyon ve mobilya dahil  5,500 Milyon Thai Bahtı (fiyattan başlıyor. ( Yaklaşık 167.875 USD )

- 2022 Nisan ayında bitirmeyi planlıyorlar. İnşaat devam ediyor.

-% 8 kira geliri garantisi  (3 yıl boyunca)

-ve 15 gün düşük sezonda  ve 5 gün yüksek sezonda kendi evinizde ücretsiz tatil veriyorlar

KISA

BİLGİ

KISA

BİLGİ

SOLE MIO APARTMAN DAİRESİ
*****

'' Phuket Adasının en çok gelişmekte olan bölgesi Bangtao Sahilinde. denize yürüme mesafesinde, Adanın en lüx semti Lagunanın hemen yanı başında 7 katlı 124 daireli resort sitilinde otel-apartman daireleri. Sahile 350mt.ve  5 dk.yürüme mesafesinde.

Doğa içerisinde ve huzurlu bir bölge. Etrafında lüx oteller ve villalar var. Bölgedeki iki büyük süpermarkete ve merkeze 3 dk. araç mesafesinde. Projede restoran.sauna.yoga salonu.supermarket ve dükkanlar da var. Otelin ikinci katı tamamen detox center olarak hizmet verecek. İşçiler çalışmakta ve 2022 Şubat ayında bitmesi planlanıyor. 

-Daireler kanunen isminize tapu çıkarılabileceğiniz FREE HOLD statüsündedir.

- Satılmayan son 10 daire kalmış ve fiyatdairenin hangi katta olduğuna ve m2 ye göre değişiyor.

-İsme tapu işlemleri. dekorasyon ve mobilya dahil  5,095 Milyon Thai Bahtı (fiyattan başlıyor. ( Yaklaşık 156.950 USD )

-Covid dolayısıyla 3 kez kısa aralar verilmesine rağmen sözverdikleri tarih 2022 Şubat ayında bitirmeyi planlıyorlar. İnşaat devam ediyor.

-% 7 kira geliri garantisi veriyorlar.

-ve 2 hafta düşük sezonda kendi evinizde ücretsiz tatil

bottom of page